İSTANBUL
Az Bulutlu Bugün
18°C / 5°C
ANKARA
Az Bulutlu Bugün
15°C / 15°C
İZMİR
Parçalı Bulutlu Bugün
12°C / 12°C
Valin Akbıyık’tan Jöh taburuna ziyaret
Valin Akbıyık’tan Jöh taburuna ziyaret
Hakkâri Valisi İdris Akbıyık, Jandarma Komando Özel Harekat Tabur Komutanlığını ziyaret ederek terörle mücadelede büyük başarılar elde eden askerlerle bir araya geldi. İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Nuri Öztürk ve komutanlar...
12 Aralık 2018 11:40
Font1 Font2 Font3 Font4
ss
Bahçesaraysesi

Hakkâri Valisi İdris Akbıyık, Jandarma Komando Özel Harekat Tabur Komutanlığını ziyaret ederek terörle mücadelede büyük başarılar elde eden askerlerle bir araya geldi.

İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Nuri Öztürk ve komutanlar tarafından karşılanan Vali Akbıyık, burada kendisini bekleyen JÖH personelini selamladı. Burada kısa bir konuşma yapan Vali Akbıyık, “Türkiye’nin ve Hakkâri’nin gözbebeği Jandarma Özel Harekatı’mız her yerde, her şartta ve her durumda vatanına ve milletine hizmet görevini en iyi şekilde yerine getiriyor. Gözbebeğimiz olan siz askerlerimizi tebrik ediyor, görevinizde başarı ve kolaylıklar diliyorum” dedi.


Daha sonra Jandarma Komando Özel Harekat Tabur Komutanlığı şeref defterini imzalayan Vali Akbıyık, bir araya geldiği JÖH personeliyle bir süre sohbet etti. Ziyarette Vali Akbıyık’a Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Balık ve İl Emniyet Müdürü Süleyman Suvat Dilberoğlu da eşlik etti.

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa